wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY:

Kupujący będący konsumentem (osobą, która dokonuje zakupu nie związanego bezpośrednio z wykonywaną działalnością gospodarczą lub zawodową) posiada prawo do odstąpienia od umowy zakupu w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia wejścia w posiadanie zakupionego towaru. Oświadczenie o odstąpieniu od zawartej umowy należy zgłosić pisemnie poprzez e-mail lub telefonicznie. Od momentu złożenia takiego oświadczenia kupujący jest zobowiązany niezwłocznie odesłać towar do sprzedawcy, przy czym nie później niż w ciągu kolejnych 14 dni kalendarzowych - dla zachowania terminu wystarczy nadanie paczki w ciągu 14 dni.

ZWROT PŁATNOŚCI:

Sklep zwraca konsumentowi należną kwotę w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zwróconego towaru lub dnia otrzymania potwierdzenia jego nadania. Na kwotę zwrotu składa się cena zakupionych przedmiotów oraz koszt ich wysyłki do kupującego, jednak tylko do wysokości najtańszej oferowanej przez sklep formy dostawy dla danych towarów.
Preferujemy zwrot płatności poprzez przelew na konto bankowe wskazane przez kupującego.

KIEDY NIE PRZYSŁUGUJE PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY?

Możliwości zwrotu nie ma w przypadku towarów, które zostały wyprodukowane na zlecenie klienta według indywidualnie ustalonych cech. Dotyczy to także towarów ciętych na wymiar według specyfikacji klienta.

Przejdź do strony głównej
Newsletter

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu