wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zasady zwrotu towaru

Zasady zwrotu towaru

Masz 14 dni na zwrot towaru od dnia odebrania przesyłki bez podania przyczyny.

W przypadku chęci zwrotu zakupionego towaru prosimy postępować zgodnie z poniższą procedurą.

1. Pobierz Formularz zwrotu, uzupełnij oraz prześlij go nam na adres sklep@e-metalzbyt.pl. W przypadku zamówień opłaconych za pobraniem pamiętaj by podać numer konta bankowego, na który chcesz otrzymać zwrot pieniędzy.

2. Po otrzymaniu formularzu zwrotu, skontaktujemy się z Tobą i poprosimy o odesłanie towaru na wskazany adres.

3. Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwróconego towaru, niezwłocznie zlecimy zwrot środków do naszego działu księgowości.  
 

Gdy zwrot następuje po odstąpieniu od umowy przez kupującego, jest on zobowiązany samodzielnie dostarczyć zwracany przedmiot na adres sklepu. Wyjątkiem jest sytuacja, w której zwracane towary są zbyt duże, aby nadać je za pomocą zwykłych, powszechnie dostępnych form wysyłki.

Jeśli odesłanie rzeczy odbywa się w związku z reklamacją, to całą procedurę zwrotu organizuje sklep we współpracy z kupującym (ustalenie dni i godzin odbioru, przygotowanie paczki do wysyłki). Towar odbierany jest od kupującego za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Niezależnie od tego czy zwrot odbywa się na zasadach odstąpienia od umowy czy reklamacji, sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem oraz przesyłek z opłatą przerzuconą na odbiorcę. Takie paczki wrócą do nadawcy, który zostanie obciążony kosztami transportowymi zgodnie z cennikiem danego operatora.

Przejdź do strony głównej
Newsletter

 

Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu